Bumerang Blog Odüllerinde En Sosyal Blog Balköpüğü Tasarım!

Evet ödülü kazanalı neredeyse 1 hafta geçti ben ancak yazabiliyorum. İnsanlardan fotoğraf bekledim ki daha açıklayıcı daha görsel dolu bir yazı yazayım diye. Bildiğiniz gibi Bumerang Ödülleri'nin 2. si geçtiğimiz perşembe Hilton Convention Center'da sahiplerini buldu. Ben de onlardan biriyim. En Sosyal Blog kategorisinde yarışmaya katılmıştım ve oylarla önce ilk 10'a daha sonra jürinin oylarıyla ilk 3'e kaldım.  1500'ün üzerinde blog vardı yarışmaya katılan. O yüzden kazanmasaydım da ilk 3'e kalmak bile benim için başlı başına bir başarıydı kesinlikle. Diğer finalist arkadaşlarım da Pembe Ruj ve Dijital Canavardı. Yine jürinin kararıyla Balköpüğü Blog 1. olduu!! :) İşte günün detayları...Ödül gecesinin gündüzünde Bumerang'a kayıtlı blogglerların katıldığı İçerik Atölyesi düzenlendi. İnanılmaz kalabalık ve çok eğlenceli bir etkinlikti. Gerek konuşmacılardan bir şeyler öğrenmek gerek katılan bloggerlarla tanışmak çok güzel bir duygu. 


Atölye arasında finale kalan bloggerlarla fotoğraf çektirdik, sağımdaki kırmızılı arkadaş Dadatart blogunun sahibi. Blogu finalistler arasında görüp incelemiştim ve inanılmaz beğenmiştim. Tanışmak benim için çok güzel oldu :) Saat 7 gibi ödül töreninin yapılacağı salona geçtik, sabahtan beri hiç bir şey yememiş olan ben orada da pek bir şey yiyemedim, heyecanlanınca vücudumun verdiği çok saçma sapan bir tepki var. Mide bulantısı. Ama öyle sadece bulantı değil, her an kusturacak cinsten :) O yüzden bekleyiş anı benim için çok zordu. Burada gördüğünüz iki güzel insan da Gezen Bilir 'in sahipleri. Onlar da En Bilge Forum ödülüne sahip oldular :)

Vee En Sosyal Blog kategorisini açıklamaya geldi sıra, biz de sahneye çıktık :) Burada mide bulantım resmen tavan yaptı.Ta daaaaa Balköpüğü birinciii!! :))) Bundan sonraki fotoğraflarda ağzım hiç kapanmayacak :)))


Ödülümü GROUPM Sosyal Medya Başkanı Ebru Kutan Mersin verdi ve ben kazandığımı duyunca ona sarılıverdim :)) Eminim bu kız ne içmiş diye geçirmiştir içinden :))


Tabii ki konuşmamı da yaptımmm (H) Bu arada Geveze hem sunucuydu o gecede hem de benim jüri üyelerim arasındaydı. Diğer jüri üyelerim ise sosyalmedya.co Kurucusu Fatih Güner, Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Hakkı Polat, Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yüce Zerey.

Ve gecede tanıştığım mükemmel insan Serrose. Yolun Neresindeyim blogunun sahibi. Tee Japonyalardan kalkıp o gece ödülünü almaya geldi ve En Çalışkan Blog oldu. Annesi de ablası da kendi gibi harika insanlar. 


Maalesef gecede tek bir eksik vardı o da erkek arkadaşım Yavuz. Blogumun ilk gününden beri hep yanımda olan, desteğini hiç esirgemeyen sevgilim maalesef ki iş için mecburen Dubai'ye gitti. Fakat gecede hep yanımda olan 2 insan vardı. Biri Tasarımcının Evi blogunun tatlı sahibi Sezen, diğeri de iş arkadaşım Aslı. İkisi de heyecanımı ve sevincimi benimle paylaştılar. İşte ödülüüüm :)


Ve Hürriyet Gazetesindeki röporajımız..

- Basında -

34 yorum

 1. TEBRİKLER TEBRİKLER TEBRİKLRRRRR :)

  YanıtlaSil
 2. tebrik ederim.
  hak etmiştin çok sevindim
  maşallah çok da güzelsin.

  YanıtlaSil
 3. evet sonunda beklediğim yazı.. süpersin canım tebrik ederim tekrardan :)

  YanıtlaSil
 4. tebrikk ederimmm, bal köpüğüü :))

  YanıtlaSil
 5. Tebrik ederim, gerçekte çok sevindim. Fotoğraflarda da çok hoş görünüyorsun ayrıca.
  Sevgiler,

  YanıtlaSil
 6. Bütün haftasonu basında seni okudum tatlım :) eğğ koskoca 1.lik ödülü sabihisin yoğunsun :) biz basından takip ediyoruz alıyoruz haberlerini. Canıgönülden tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

  YanıtlaSil
 7. seni çok tebrik ederim.Ne kadar haklı bir gururun var.Şahsen kazananların içinde bir tek senin blogunu bilip takip ediyordum.Bir izleyicin olarak kendime de pay çıkartıyor,bu başarını ve güzelim,emek dolu blogunu takip etmekten gurur duydum ve başarından memnun oldum:-)))

  Yeni yılın sana güzellikleri katlandırarak getirmesini diliyorum...
  sevgiler...

  YanıtlaSil
 8. tebriklerr ne mutlu sana:))sevgiler..

  YanıtlaSil
 9. Tebrikler canim hayirli olsun basarilarinin devamini dilerim;)

  YanıtlaSil
 10. Kutlarım! Başarılı gençler bana gurur veriyor.

  YanıtlaSil
 11. Tebrik ederim Merveciğim gerçekten hak ettiğin bir başarıydı.

  YanıtlaSil
 12. Tekrardan çok çok tebrikler tatlım :)

  YanıtlaSil
 13. tebrikler, fazlasıyla hakediyordun :)

  YanıtlaSil
 14. tebrik ederimm :)) başarılarının devamını diliorum :)

  YanıtlaSil
 15. tebrikler,kucaklar dolusu sevgiler

  YanıtlaSil
 16. hem yaptığım tahminin doğru çıkmasına hemde hakkettiğin başarının ödüllendirilmesine çok sevindim :)

  YanıtlaSil
 17. çok çok tebrik ederim :))

  YanıtlaSil
 18. Tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim. Çok sevindim. Samimiyetinle çok uzun yıllar başarılı olacağına eminim.

  YanıtlaSil
 19. Tebrik ederim, yazınızı okurken oradaymış gibi heyecanlandım.

  YanıtlaSil
 20. çok iyi olmuş gerçekten yavuz bey sevgilinizi lütfen yalnız bırakmayınnn aaaa kızarım öyle şeylere :)

  YanıtlaSil
 21. Gurur verici gerçekten. Tebrikler.

  YanıtlaSil
 22. Kutlarım canım, haketmişsin, tebrikler.

  YanıtlaSil

♥ Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler ^_^ ♥