Simlerden Dekoratif Harfler

10

Salı, Ocak 31, 2012


Edi Büdü Küpe :)

7

Salı, Ocak 31, 2012
                                     10 TL 

Yumurta kabında cupcake! :)

10

Pazar, Ocak 29, 2012


Maldivlerde Bir Rüya; Conrad Maldives Rangali Island Hotel

3

Pazar, Ocak 29, 2012

Mükemmel bir deneyim yaşamak isteyenler için tasarlanmış bir otel. Conrad Maldives Rangali Island Hotel, sualtı mimarisi ve görsel güzelliği ile hayranlık uyandıran rüya gibi. Balayı suitinden restoranına kadar her bölümü mavi suların altında. Üstelikte balıkların yüzdüğünü görebiliyorsunuz. Su altında zaman geçirmekten ürkenler olabilir ancak; özel camdan ve muhteşem bir mühendislikle yapılan bu mimari de endişeye yer yok.
Yaklaşık olarak 20 metre derinlikteki bu hoteli görene kadar anlatılanlara inanmak biraz zor. Bir gece için 15.000$ ödemeyi göze alanlar asla unutamayacakları bir deneyim yaşayabilir bu otelde.Özellikle balayı gibi çok özel zamanları çok özel bir mekanda ve suitte geçirmek muhteşem olabilir. Yorucu ve stresli şehir yaşamından az da olsa kaçmak isteyenler için de Conrad Maldives Rangali Island Hotel, yeniden doğma fırsatı veriyor. Denizi sevenler için süper bir konsept.

Bahçe Tırmığından Takı Askısı :)

8

Pazar, Ocak 29, 2012

Sepetlerinizi böyle kullanmayı denediniz mi?

7

Pazar, Ocak 29, 2012

Takılarını koyacak yer bulamayanlar için güzel bir öneri ;)

Herkese Selam!

0

Pazar, Ocak 29, 2012

Uzun zamandır kurcalamadığım blogumu değiştirip tekrar yayın hayatına soktum. Umarım beğenirsiniz, bundan sonra daha farklı yazılar yazmayı düşünüyorum, takipte kalın :)

Kendin Yap

5

Pazar, Ocak 15, 2012


Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edin..

Back to Top
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...