İstanbul'da Ucuz Alışveriş Durakları: Beyoğlu İş Merkezi

İstanbul'daki ucuz alışveriş yerlerini anlatmaya devam ediyorum. Sıra yine Taksim'deki Beyoğlu İş Merkezi'nde. Galatasaray Lisesi'nden daha aşağıda, yanında Midpoint olan bu iş merkezinde yok yok. Terkos Pasajı gibi genellikle ihraç fazlası ürünler var ama yalnızca bununla sınırlı değil, ayakkabıdan takıya, iç çamaşırına varıncaya kadar her şey var. Ben de sizler için güzelce turlayıp fotoğrafladım..


Hemen içeri girdiğinizde sağda kalan mağaza bayağı büyük ve sezon modasına uygun şeyler satıyor, pantolonlar kazaklar gayet güzel. Hatta gördüğünüz gibi mont elbise ne ararsanız var.Ne ararsanız var derken ciddiydim, alt kata iner inmez gözünüze bu çamaşırcı çarpacak :))


Yine alt katta büyük ve rengarenk bir bijuteri var. Bu küpeleri çok sevdim, içeride daha devamı da var..

Çorap bile var ama anlamadım paketleri açılmış ya da sonradan paketlenmiş, 1 TL'ye bile çorap satıyor adamlar, bunun bile seri sonu var yahu.


Gördüğünüz gibi 10 TL'ye biir sürü şey var pantolon, gömlek, kazak. Siz de giderseniz alt katları da mutlaka dolaşın sanki kat indikçe fiyatlar düşüyor gibi :)

Terkos Pasajı kadınlara daha çok hitap etse de Beyoğlu İş Merkezi'nde erkekler için daha çok şey var, hatta çoğu mağazada kadın bölümü kadar erkek bölümü de var o yüzden erkek arkadaşınızla gidebilirsiniz bence. 


Beyoğlu İş Merkezi'ndeki turumuz da bu kadaar. Taksim'de ucuz alışveriş için nerelere gidebilirim diyenlere umarım yardımcı olmuştur. Bir sonraki durağım daha farklı bir semtte olacak. Bu pasajı sevenler, bilmeyip sayemde öğrenenler, gitmek isteyenler kimler? Bir de sizin de ucuza alışveriş yaptığınız yerler varsa yorum olarak ekleyin lütfen, oraları da gezelim :)

14 yorum

 1. Güzel bir paylaşım olmuş.. Pendik'te cumartesi günleri kurulan bir pazar var.. İnanılmaz güzel şeyler var, aradan marka şeyler bile çıkıyor. Çok uzak demezsen gitmeni tavsiye ederim..

  www.aylininkozmetikgunlugu.com

  YanıtlaSil
 2. beyoğlu ve indirim. inanılması zor ama bi görüm bakim

  YanıtlaSil
 3. beyoğlu ve indirim.. inanılması zor ama görüm bakim

  YanıtlaSil
 4. Aahh be çok özlemişim oraları ,şimdi fotoları görünce anladım :( Her sene İst.e gelirim 1 kez. Geçen sene yaza doğru Terkos ve Beyoğlu İş M.den baya birşey toplamıştım :D Bu baharda da geleceğim inş.

  YanıtlaSil
 5. çok güzel uygun fiyatlı ürünler çıkıyor orda bakmak lazım:)

  YanıtlaSil
 6. Harkulade valla ben eskiden çok giderdim ama tuzlaya taşındığımdan ve biricik kıızm olduktan sonra gidemez oldum ama bu fotoğrafları görünce gitme isteğim kabardı

  YanıtlaSil
 7. taksim herkesin mutlaka uğradığı bir yerdir istanbula gittiğinde taksimde böyle pasajlara hiç girmiyordum gittiğimde ama mutlaka gidince uğrayacağım.ucuz alışverişiin devamını bekliyorum merakla.eline,gözüne,ayaklarına sağlık:)

  YanıtlaSil
 8. bu yazını çok beğendim,ilgilendiğim bir konuydu :)
  ben de blogumda sosyete pazarları hakkında yazıyorum,gerçekten gezmesi çok keyifli yerler :)

  YanıtlaSil
 9. İndirim ve beyoğlu.... :/ inanılması zor ama görücez bakalım...

  YanıtlaSil
 10. Ucuz ve kaliteli boyle birsey varmi!

  YanıtlaSil
 11. Ucuz ve kaliteli akis veris!

  YanıtlaSil
 12. Haftaya İstanbul'a birkaç günlüğüne alışveriş gezmesine gideceğim. Bu harika öneri için teşekkürler. Bayılırım pahalıymış gibi görünen giysileri ucuza almaya :)

  YanıtlaSil

♥ Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler ^_^ ♥