Taylor Swift ve Saçları

Taylor Swift 1989 doğumlu olmasına rağmen genç yaşta birçok başarıya imza atmış, yetenekli bir isim. Aktrist, söz yazarı, şarkıcı, hem de 6 Grammy ödülüyle ödüllendirilmiş bir şarkıcı :) Kırmızı halıda saçlarıyla büyük dikkat çekiyor. Saç rengini çok beğeniyorum, genellikle retro saç modellerini tercih ediyor. Kendisi saçını kahküllü kullanmayı ve topuz yapmayı seviyor, doğal saçları kıvırcık. Açıkçası ben de şu alttan yaptığı topuzların kendisini biraz yaşlı gösterdiğini düşünsem de beğeniyorum. İşte Taylor Swift ve saçlarından oluşan küçük bir derleme...
Ona en çok yakıştırdığım modellerden biri bu, önünde gözlerinin içine içine giren kahküllerden çok daha güzel durduğu kesin. Kahkülleri yana maşa yardımıyla kıvırılmış, çok da iyi olmuş.


Kahkülün yaşı küçülttüğü bir gerçek, burada kaş hizasında olduğu için göze batmayan güzel bir görüntüsü var, ama yine de sevemiyorum, arkadaki ilginç topuzunu da çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim.


Bu kızın gözleri Ebru Gündeş'e benzemiyor mu? :)) Biri ona kameralara yılan gibi bakarak poz vermemeyi öğretmeli. Neyseki saçlar fena değil.


Yine sık tercih ettiği ve kendisine yakışan bir model, heh kızım aç şöyle yüzünü gözünü ne gerek var kahküle sanki beş karış alnı varmış gibi..


A haa işte bu, diyorum ya yüzü güzel, arkaya doğru yaptığı topuzu tüm kahküllü hallerini sollayabilir.


Gündelik hayatta kahkül kullanmanın güzelliğini kullanmış, istediğin gibi topla nasılsa kahkül at kuyruğuna bile farklı bir hava katıyor, hele ki taçla...


Burada daha dağınık bir maşa yapılmış, belki de saçının doğal haline çok dokunulmadan toplanmış. Sade ve güzel gözüküyor.


Retro kafasını biraz abartıp neyle tutturduğunu anlamadığım bir şekilde sağa o saçı sabitlemiş, aman olmamış cıks.


Bu fotoğrafa bakınca kahküller güzel duruyor da ben burada fıtık oldum elimle saçı yana çekmeye çalışıyorum da sen onlar gözünün içine içine girerken nasıl rahat ediyorsun anlamıyorum sevgili Taylor. Evet bu da bildiğimiz maşalanmış açık saç, hangi kuaföre gitseniz yapar, bu kızın gözlerinden iyice rahatsız olmaya başladım, açık saçını da beğenmedim.

Kapanışı fönlü saçlarıyla yapalım, o da bizim gibi keşke saçlarım düz olsa yaaa diyor mudur acaba? Demesin bence Brezilya fönüne falan da para harcamasın, olmamış çünkü.

Genel olarak Taylor Swift'in saçları bu şekilde. Ufak tefek eleştirilerimi görmezden gelirsek bayağı beğeniyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? En çok hangisi yakışmış?

8 yorum

 1. kesinlikle alnını tamamen açtığı kırmızı renk rujlu hali çok iyi.. taylor u aslında çok severim ama sen dedikten sonra farkettim gerçekten de yılan gibi bakıyor:D

  YanıtlaSil
 2. ben de bu kızın büyük bi hayranıyım,herşeyiyle çok beğeniyorum ne yapsa yakışıyor valla :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tebrikler e yaparsa yakışıyo kız çuval giyse yakışır çok tatlı bence topuzda kahkülde düz de maşa da dalga da perçemde geride de hepsi çok yakışıyo hele düz bayılıyorum

   Sil
 3. 2 numaralı fotoğraftaki saçına bayıldım çok yakışmış :)

  YanıtlaSil
 4. ilknur bal köpügü yazmıs kız adam gb. Okusana :))
  bu kız o kadar güzelki her hali cok süper ama grcekten yılan gb. Bakıyor :)

  YanıtlaSil
 5. kısa saçlı halinin saç modeli ne

  YanıtlaSil

♥ Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler ^_^ ♥