Kendin Yap | Kara Tahta Boyası Deneyimi

19

Çarşamba, Şubat 26, 2014


Ahşapları dümdüz boyamakta üstüme yoktur. Verin elime fırçayı boyayı sürüp sürüp dururum. Desenmiş, baskıymış, egzantirik şeyler bana gelmiyor. Her ne kadar tasarımcı olsam da hiç unutmuyorum desen dersinde vizede hoca bilmemkimin heykelini çizdirirken ben camdan aşağı bakıp benim çıkmamı bekleyen biricik sevgilimi çizmiştim. Hayır benzese o da filozof gibi adam ama nerde, mahalle kasabından hallice olmuştu. Tabi sonuç olarak bayağı düşük bir not almıştım, neyse mezun oldum sonuçta. Bu aralar ahşap boyama hevesim tavan yapınca bir sürü ham mdf şeyler aldım, çay kutusu da bunlardan biriydi.

İndirim Haberi | Relax Mode

4

Cuma, Şubat 21, 2014


Relax Mode benim müdavimi olduğum markalardan biri. Ev kıyafetlerini çok seviyorum. Evde de şıklığı elden bırakmak istemeyenler için rengarenk, şirin mi şirin koleksiyonları var. Daha önce mağaza alışverişimi de yazmıştım. Şimdi tüm ürünler %50 indirime girince yine bir sürü şey aldım.

İndirim Haberi | %40 İndirim

0

Perşembe, Şubat 20, 2014


Yeni bir indirim haberini daha gururla sunarım :) Romwe 100 kadar üründe %40'a varan indirim yaptı. 4.99$'dan başlayan fiyatlarla güzel parçalar alabilirsiniz. İncelemek için buraya tıklayın.

Bir Haftasonu Klasiği Gezegen Sahaf ve Gizem'in Plak Dinletisi

19

Perşembe, Şubat 20, 2014


Bloga yazdığım en uzun başlık oldu sanırım. Aklıma daha iyisi gelene kadar böyle kalsın. Açık artırma olayına taktığımızdan beri haftasonlarını iple çeker olduk. Gidemediğimiz zamanlar bir hayli üzülüyoruz, neler kaçırdık acaba diye kara kara düşünüyoruz. Açık artırmalardan bugüne kadar bir sürü güzel kitap ve efemera aldık. Gelin, bu haftakinden biraz bahsedeyim ve kulaklarınızın pasını silmek için en sevdiğim plaklarımdan birini dinleteyim :)

3 Soru Cevapla 10$ Kap

1

Salı, Şubat 18, 2014

Romwe Facebook sayfasında mobil oyunlarla ilgili bir anket yayınladı. Anketi cevaplayan herkes Romwe'den alışveriş yapabileceği 10$ kazanıyor. Henüz Romwe'den alışveriş yapmayanlar için güzel bir fırsat. Ayrıca ilk alışverişinizde kullanabileceğiniz %20'lik indirim kodu da üye olduğunuzda mailinize geliyor, kargo da her alışverişinizde ücretsiz. Soruları cevaplayın, 10$ kazanın sonra alışverişe başlayın :) Soruları cevaplamak için buraya tıklayabilirsin. Romwe'den nasıl alışveriş yapılır diyorsan, onu da bu yazımda okuyabilirsin.


Bazı Atölyeler Çok Güzel! | Atölye Beyaz

9

Pazartesi, Şubat 17, 2014


Umarım haftaya güzel bir başlangıç yapmışsınızdır. Pazartesi sendromunuzu üzerinizden attıysanız gözlerinizi dört açıp yazıyı okuyun. Sizi öyle güzel bir atölyeyle tanıştıracağım ki dibiniz düşecek. Atölye Beyaz'dan bahsediyorum. Ankara'da olanlar çok şanslı. Sizin yerinizde olsam koşa koşa gidip onların hayranlık uyandıran atölyesini gezerdim. Ne var bu atölyede dediğinizi duyuyorum :)

Starlight Woods'un Tahtadan Takıları

8

Perşembe, Şubat 13, 2014


Starlight Woods şipşirin bir Etsy dükkanı. Ağaçlardan enteresan takılar yapıyor. Onlara şekil veriyor, vintage desenler ekliyor ve satışa sunuyor. Tabi ki bunları yaparken ağaçları katletmiyor. Halihazırda fırtına gibi çeşitli sebeplerden hasar görmüş ağaçları kullanıyor.

Balköpüğü'nün Kınası | Şeker Keçeler'den Hediyelik Keseler

8

Çarşamba, Şubat 12, 2014


Biz hazırlıklara son sürat devam ederken bir yandan sizi de habersiz bırakmayayım istiyorum. Gördüğünüz gibi detaycı ben tabi ki hiçbir detayı asla ve asla son dakikaya bırakmam. Sağolsun sevgili İlknur'da bu konuda bana yardımcı oldu, şeker gibi keçeleri hemencecik yolladı :)

Kendin Yap | Ayakkabı Yenileme

10

Cuma, Şubat 07, 2014

Yazlık ayakkabılarınız için çok basit ama çok havalı bir kendin yap projem var. Bu ayakkabıları sıkıcı halinden kurtarmak için kumaş boyası, kalem, zımba ve kurdele yardımıyla biraz değiştirdim.

Ebruli Design Balköpüğü Kupaları :)

8

Cumartesi, Şubat 01, 2014


Ebruli Design Instagram sayfasında birbirinden güzel, rengarenk ürünler satıyor. Benim için hazırladığı şirin kupaları görmenizi istedim :)
Back to Top
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...