Gezi | Darıca Hayvanat Bahçesi

11

Çarşamba, Nisan 30, 2014


Gizem'le belgesel tadında bir hayvanat bahçesi gezisine ne dersiniz? Bence evet dersiniz. Dediyseniz takılın peşime :)
Gezilip görülmesi gereken bir yer Darıca Hayvanat Bahçesi. Kocaman bir alana yapılmış, sayamadığım kadar çok hayvan var. Sabah erken saatlerde gelip akşama kadar vakit geçirebileceğiniz bir yer.

İndirim Haberi | Romwe Zebra Tayt

4

Perşembe, Nisan 24, 2014


Son zamanların trend parçalarından biri olan çizgili, yani zebra tayt Romwe'de indirime girmiş. 24 saatliğine 15.99$'a satılacak. Buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca taytlarda geçerli %10 indirim kodu da var, sipariş kısmında indirim kodu bölümüne 10%offleggings " yazarak kullanabilirsiniz. Yazın ben bolca tayt giyerim diyenler, saldırınn :)) 

Evliliğe Son Hazırlıklar

82

Pazartesi, Nisan 21, 2014


Ya düşündüm de, şu evlenme işi üzerinde bir on sene düşünülmesi gereken bir şey sanırım. Hayatımda bu kadar komplike bir şey yaşamamıştım. Hangi birinin üstesinden geleceğinizi şaşırıyorsunuz (tamam çok detaycıyım kabul). Bu süreçte bir sürü sorunla karşılaşıyorsunuz, işin komiği aslında sorun olmayan şeyler başkaları yüzünden sorunmuş gibi oluyor. Halbuki ben çok planlı ve yolunda gitmeyen şeylere karşı çok pozitif, umursamaz bir insan-dım (kahretsin). Neyse işte bu konulara birazdan girerim. Şimdi evimizle ilgili bir şeyler anlatayım :)

İndirim Haberi | Geek Chic

0

Çarşamba, Nisan 09, 2014


Mesaj kaygılı tişörtleri oldukça seviyorum. Romwe'de de bunlardan boolca var. Bilmiyorum bundan hoşlanır mısınız ama geek yazılı tişört 24 saatliğine indirimde :) 10 Nisan'da başlayacak ve sınırlı stoklarla satılacak. İlginizi çekiyorsa kaçırmayın derim :) Buradan inceleyebilirsiniz.

Yurtdışından Alışveriş | Aliexpress.com'dan Kırtasiye Zamazingoları

37

Çarşamba, Nisan 09, 2014


Aliexpress'den alışveriş yapmak sandığınız kadar zor değil. "Nasıl alışveriş yaparım, kredi kartsız olmaz mı, kapıda ödesem olmaz mı?" gibi gibi zibilyon tane mail alıyorum günde. Gittigidiyor'dan alışveriş yapmaktan farkı yok aslında. Satıcılar var, siz beğendiğiniz ürünü o satıcıdan alıyorsunuz, kredi kartınızla ödüyorsunuz ve tabi ki yurtdışından alışverişlerde kapıda ödeme yok. Kargo süreci daha önce bahsettiğim diğer alışveriş siteleri gibi bir ayı bulabiliyor.
Ben bu alışverişimi bu dükkandan yaptım, şuan satışta ürünü gözükmüyor, ya da ben göremiyorum anlamadım dükkanı kapattı gitti sanırım :)) Neyse bunun gibi bir sürü ıvır zıvır satan satıcılar var.

Kendin Yap | Şort Yenileme

4

Salı, Nisan 08, 2014

Yaz geliyooooorr (ben söylemesem haberiniz yoktu tabi). Ben de yaza hazırlık gibisinden sizlerle şort yenileme projemi paylaşayım dedim. Evde rengini beğenmediğiniz, sıkıcı bulduğunuz, solmuş, deforme olmuş şortunuz olabilir. Ben çok düz bulduğum bu sıkıcı şorta biraz renk kattım. Giymediğiniz pantolonunuzu kesip bu işlemleri ona da uygulayabilirsiniz. Ceplerin kenarlarına Eminönü'nden aldığım spikeları silikonla yapıştırdım. Arka cebine de başka bir kıyafetimden kestiğim güpürleri diktim. Son olarak çamaşır suyunu rastgele sıktım :) Siz farklı şekillerde de dökebilirsiniz. Başta rengini vermiyor ama birkaç dakika sonra döktüğünüz alan beyazlaşmaya başlıyor. Alın size eski şortu eskilikten çıkarmak için birkaç kolay yöntem :) 
İndirim Haberi | Çizgili Gömlek

0

Perşembe, Nisan 03, 2014


Duyduk duymadık demeyiiin. Romwe'de bu siyah beyaz çizgili gömlek sadece 9.99$! Bugün başlayan indirim 24 saat sürecek ve sadece 400 adet gömlek indirimli satılacak. Ben hemen alıyorum bir tane, isteyen buradan inceleyebilir :) 

Yaşasın Philips Akıllı Ütü!

43

Çarşamba, Nisan 02, 2014


Bak sen şu işe, ütüler bile akıllanmış. Yakında bazı insanları geçerse şaşırmam :)) Nedir arkadaş bu akıllı akımı? Akıllı telefonlar, akıllı bilgisayarlar falanlar filanlar derken başımıza bir de akıllı ütü çıktı. Ay iyi ki çıktı. Benim gibi üşengeç yeni gelinler onu ayarla bunu yap, aman üstünde unutma, aman şunu yakma derdinden kurtuldu. 
Back to Top
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...