Balköpüğü Gelin Oldu | Marcatelli Ayakkabılarım

15

Cumartesi, Haziran 21, 2014


Gelin ayakkabılarıyla benim kadar aşk yaşayan var mı acaba? Şunların güzelliğine bakar mısınız (tabi modeli de es geçmeyelim, benim ayağımdan da kaynaklanıyor biraz ahahah). Bu ayakkabılarımı çook severek giydim. Nişanımda da Marcatelli'yi tercih etmiştim hatırlarsanız, hatırlamazsanız da ne diyeyim size, "gel gel buraya tıklayıp tekrar oku kardeşim" diyebilirim :)


Ayakkabılar yüksek topuklu, haliyle yoruluyorsunuz. O yüzden ben nişanımda da düğünümde de yanıma dolgu topuklu terlik aldım :))) Yani kimse kusura bakmasın ama saaaatlerce takı töreninde, zıp zıp zıplamalı oyun merasiminde bu ayakkabılarla yani pek olmuyor hak verirsiniz ki. E devamlı terlikle de dolaşılmaz. Sizlere de önerim benim gibi gözükeceği zamanlarda böyle gösterişli ayakkabıları, gözükmeyeceği zaman da rahat ayakkabıları geçiriverin ayağınıza. Kimi babet de alıyor ama malum gelinlik topukluya göre yapılınca babetle gelinlik ayağınıza çarşaf gibi dolanabilir. O yüzden terlik iyidir iyi :))))


Ama ayakkabı çok rahattı, böyle uzun topuklu göründüğüne bakmayın, platformundan dolayı oldukça rahat hareket ettim. Dans derslerime bile bu ayakkabılarımla gittim, hiç zorluk yaşamadım. Nişan ayakkabılarımı da hala giyiyorum, abiye kıyafetlerle çok yakışıyor :)


Balköpüğü Gelin Oldu | Davetiyelerimiz

15

Cuma, Haziran 20, 2014


Düğün yaparken düşünecek ne çok şeyi oluyor insanın. Bir anda kafanız bir sürü şeyle dolup taşıyor. Mekan, gelinlik, organizasyon, kına, alınacaklar, çeyiz, ev eşyaları... Bu liste daha çook uzayıp gider. Bu hazırlıklar cidden insanı çok yoruyor ve meşgul ediyor. Haliyle atlattığınızda kısa süreli bir boşluğa düşebilirsiniz :) Ben mesela online ev eşyası alma bağımlısı olmuşum, kolay kolay atlatamayabilirim de :) Hala sabah uyandığımda alışveriş sitelerine bakasım geliyor. Böyle bir hastalık var mı acaba? Evlilik sonrası boşluğa düşme ESBD :)))
Bu yoğun koşturmacada düşündüğünüz, düşüneceğiniz detaylardan biri de davetiye. Nişan davetiyemizi kimler hatırlıyor? Hatırlamayanlar buradan okuyabilir. O zaman Yavuz'la birlikte tasarlamıştık, bu sefer ben kendim çizdim, hazırladım ona sürpriz oldu :) Düğün için daha atraksiyonlu bir davetiye hazırlarım demiştim ama sayı 800 olunca pek öyle olmuyor :) Beni yansıtan, pastel renklerde, sade ama eğlenceli bir şey hazırladım. Çok da hoşuma gitti, tablo gibi, hala bakıp duruyorum. Sizler nasıl buldunuz?

Balköpüğü Gelin Oldu | Aşk Fotoğrafçısı'ndan Dış Çekim Fotoğraflarımız

37

Cuma, Haziran 13, 2014


Bloga verdiğim araları telafi etmeye devam ediyorum :) Nasılsınız minnoşlarım? Beni soracak olursanız ev işleriyle yuvarlanıp giderken vakit buldukça ev ofisimde çalışmaya çalışıyorum. Sırasıyla detayları anlatmaya başladım, başladım ama bin müsibet peşimi bırakmadı, neyse ki canım bilgisayarıma kavuştum (en son windows 98'im çöktüğünde bu kadar ayrı kalmıştık herhalde). Ayy taşınma işlerinin en sıkıntılı şeysi işte, laptop falan bana uymuyor arkadaş, afedersiniz parayı bastım kaç milyarlık masaüstü bilgisayar aldım (taksidi daha yeni bitti de), tasarımcıyım kardeşim ben her bilgisayarda çalışamam falan tribinden inat ettim bu bilgisayarım kurulana kadar işlerimi yapmadım, aferim bana. Neyse müjdeli haberrr, bilgisayarım kuruldu Allahımmm şükürler olsun, yine eskisi gibi zırt pırt bloga yazı ekleyebileceğiiiiiim. Artık konuya geçebilirim, bütün bunlar sizi çok ilgilendiriyordu çünkü hı hı.

Biliyorsunuz ki dış çekim fotoğraflarımızı canım arkadaşım Özge, yani Aşk Fotoğrafçısı çekti. Birlikte çok güzel bir çekim gerçekleştirdiğimizi anlatmıştım. Kendisi bu işin hakkını çook iyi veriyor. Daha önce çektiği fotoğraflarını da incelerseniz neden onu tercih ettiğimi anlarsınız. Her deklanşöre basanın fotoğrafçı olduğu bu devirde kaliteli insan bulmak zor. Özge fotoğrafçılık mezunu, Aşk Fotoğrafçısı ismini verdiği markası tescilli, bu işi severek, özveriyle yapanlardan. Lafı çok uzatmayacağım, bakın bakalım fotoğraflarımız nasıl olmuş, görgüsüzlük olmayacaksa ben bayıldım hepsine :))

Balköpüğü Gelin Oldu | Kuaför Aşaması

51

Perşembe, Haziran 05, 2014


Sonunda kocamaaan bir merhaba :) Blogda verdiğim uzun arayı bugün itibariyle kapatmaya başlıyorum. Merak edip soran, devamlı fotoğraf isteyen arkadaşlar gözünüz aydın :) Henüz kına fotoğraflarım elime geçmediği için önce düğünden ayrıntıları paylaşmaya karar verdim. Üzerinden neredeyse 3 hafta geçti yazarken bile hala heyecanlanıyorum :) Gelin düğün günü sabah erkenden gittiğimiz kuaförde neler oldu bakın :)
Back to Top
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...