Maldivlerde Küçük Bir Köy "Hinnavaru Adası"

17

Salı, Temmuz 22, 2014


Maldivlerdeki geçirdiğimiz en güzel günlerden biri Hinnavaru'yu gezdiğimiz gündü. Belgesellerde farklı ülkelerin kültürlerini, yaşam tarzlarını, inanışlarını, yediklerini içtiklerini merakla izlerim. Elimize böyle bir fırsat geçmesine çok sevindim, küçücük bir ada olsa da Hinnavaru benim çok ilgimi çekti, gelin sizleri de gezdireyim.

Clinique Even Better Skin Care Cilt Bakım Seti

6

Çarşamba, Temmuz 16, 2014


Uzun zamandır kozmetikle ilgili bir şeyler yazmadım. Tamam kabul, uzun zamandır evlilik zamazingosundan başka doğru dürüst hiçbir şey yazmadım :)) 
Benim gibi cildinde leke ve renk tonu eşitsizliği olanlar için daha önce birkaç ürün paylaşmıştım. Bu kez Dermo Market'den aldığım Clinique'in Even Better setinden bahsedeceğim. 

Maldivlerde Balayı | Komandoo Island Resort | Adada Geçen 7 Gün

32

Perşembe, Temmuz 10, 2014


Bir önceki filmi yarıda kestiğim için üzgünüm. Ama hepsi tek yazıya sığmayacaktı :) Ee nerede kalmıştık? Böylece göz açıp kapayıncaya kadar geçecek tatilimiz başladı demiştim. Maldivlerde, Komandoo Island Resort'da yedi gün kaldık. Bakın bu yedi gün boyunca başımızdan neler geçti :)

Maldivlerde Balayı | Komandoo Island Resort | Adaya Gidiş

32

Çarşamba, Temmuz 02, 2014


Uzun zamandır merakla beklenen "Maldivlerde Balayı" yazı serime artık başlıyorum :) Bildiğiniz gibi balayı yerimize çok önceden karar vermiştik. İkimizin de aklında ne zamandır Maldivler vardı, fakat aklımızda nasıl gideriz, turla mı anlaşmalıyız, uçak biletlerimizi nereden almalıyız gibi bir sürü soru vardı. Bu yüzden aylarca araştırdık (tamam Yavuz araştırdı :) ) Sonuç olarak kimseyle anlaşmadan, kendimiz gittik gezdik geldik :) Bakın adaya gidiş sürecinde neler oldu..

Balköpüğü'nün Kına Gecesi

19

Salı, Temmuz 01, 2014


Balköpüğü'nün kınasına hoşgeldiniiizzz :) Geç de olsa kına gecemde neler oldu birazcık bahsetmek istiyorum. Kına gecesi yazısıyla yavaş yavaş düğün yazılarını bitiriyorum. Bundan sonra balayı faslı başlıyor hazır olun :)
Back to Top
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...