Ortalıkta Yoksam...

56

Pazartesi, Haziran 29, 2015


Evet, çokzel bi sebebim var.
Baktım ki bloga bir şeyler yazmayalı bir hayli olmuş. En son güzel şeyler peşinde olduğumu söyleyip çok detay vermemiştim, farkettim ki ondan sonra çoook şey olmuş. Birkaç mail ve mesaj alınca biraz bilgilendirme ihtiyacı hissettim.

Blog Fotoğraflarınızı Güzelleştirecek 10 Öneri

12

Çarşamba, Haziran 17, 2015


Bloglarımızı güzelleştirecek öneriler paylaşmaya devam ediyorum. Yine bizler için oldukça önemli bir konu, fotoğraflar. Emin olun blog düzenimizi, tasarımımızı, yazılarımızı, dolayısıyla okunma sayımızı oldukça etkiliyorlar. Doğru kullanılan, göze hoş gözüken fotoğraflar kullanmak bizi blog dünyasında 1-0 öne çıkarıyor. Gelin doğru fotoğraf kullanımıyla ilgili birkaç ipucu öğrenelim :)

Ben'den Bişiler

14

Cuma, Haziran 12, 2015


Haftanın son gününden kocaman merhaba! Yine nasıl geçtiğini hiç anlamadığım, bol koşturmacalı, evi özlemeceli bir haftaydı. Zaten dünyanın en evcimen insanıyım (evcimeni ilk kez cümle içinde kullandım), bana kalsa hiç evden çıkmadan senelerce yaşayabilirim. Sevmiyorum kardeşim gezmeyi tozmayı. Belki de evden çalıştığım için dışarda olduğum günleri kayıp gibi hissediyorum. Ertesi güne bir sürü sarkmış iş olunca acayip rahatsız oluyorum. Böyle tüm hafta dışarıda olunca hepten tepetaklak oluyor düzenim. Bu yüzdendir ki çok gezen insanları hiç anlamıyorum. Nasıl beceriyonuz o işi?


İlham | Kısa Saç Modelleri ve Renk Fikirleri

7

Pazartesi, Haziran 08, 2015

Madem saçları uzatamıyoruz biz de kısa ama çok havalı duran modellerin peşine düşeriz :) Özellikle ombre severlere fikir verecek birbirinden güzel saç modellerini bir araya topladım. Siyahın açılacağını bilsem ben de bu ombre işine kalkışırım ama şimdilik çok zor gözüküyor :)

Bloglarınızda Kullanabileceğiniz 10 Ücretsiz Font

15

Salı, Haziran 02, 2015


Fontlar, fontlar, fontlar..
Biz grafik tasarımcıların eli ayağı gibiler. Çoğu zaman tasarım zevkimizi ortaya koyar ve yapılan işi güzelleştirmede büyük payları vardır. Çok iyi yapılan bir işte kullanılan yanlış fontlar birden bire her şeyi berbat edebilir. Bloglarda da font seçimleri oldukça önemli.
Sizlerin favori fontlarınız var mı? Ben çoğu kez daha özgün şeyler çıkarabilmek adına font tasarımcılarından beğendiklerimi satın alıyorum. Ancak ücretsiz olarak da bulabileceğiniz harika fontlar var.
Bloglarınızda ve görsellerinizde kullanabileceğiniz 10 favori fontumu sizlerle paylaşıyorum. Bu fontlardan beğendiklerinizi aşağıdaki linklerden yükleyebilirsiniz. 

Back to Top
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...