Kendimize Biraz Ayar Gerek

13

Cumartesi, Kasım 14, 2015


Bu aralar farkettiğim bir şeyler var. Aslında genel olarak hep var da.. Galiba bu aralar fazla takmaktayım. Anlamsız hareketleri kendimce anlamlandırmaya çalışıyorum. Lan anlamsız işte, ne diye zorlarsın. Bazılarının hayata gelişi bile anlamsız. Kendi bulamamış kendi anlamını, sen niye irdelersin. İrdelemem sonucunda farkettim ki, bazılarımız amma uçlarda yaşıyor..


Balkonları Renklendiriyoruz!

23

Cuma, Kasım 13, 2015


Biliyorum kış geldi ama şu fotoğrafa bakınca sizin de içiniz kıpır kıpır olmuyor mu? Kış gelse de biraz dekorasyon hileleriyle bence evde her daim bahar havası yaşanabilir. Hem kışa da çok yakışan renkler yok mu? Bence ben biraz sizi dürteyim, siz de balkonunuz için vereceğim fikirlerle değişime koyulun :)

Black Friday'e Hazır Mıyız?

17

Pazartesi, Kasım 09, 2015


Her sene iple çektiğim Black Friday'e çok az kaldı. Amerika'da Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma kutlanan Black Friday gününde birçok marka çılgınca indirim yapar. Bu sene de Kasım'ın 27'sine denk geliyor.
Oralarda mağazalar çok geç saatlere kadar açık kalıp indirimin dibine vurulsa da bizde durum tam olarak aynı değil. Biz de bilgisayar başında çook sevdiğimiz markaların indirimlerini takip ediyoruz. Yurtdışından ve Türkiye'den alışveriş yaptığım birçok web sitesi o güne özel büyük indirimler yapıyor.
Amerika'daki durumu yakın zamanda H&M lansmanında yaşanan duruma benzetebiliriz :) Kapılar açılır açılmaz çılgınlar gibi mankenlerin üstlerindekilere dahi saldırılan bir gün :) Napalım Amerika'ya gidemesek de web siteleri çökertene kadar Black Friday 2015 indirimlerden faydalanabiliriz :)

Büyük Beden Moda Blogları

5

Perşembe, Kasım 05, 2015


Arayı uzun tuttuğumun farkındayım. Sizleri, blogu çok özledim. Güzel yorumlarınız için teşekkür eder hemen konuya geçmek isterim :)
Moda bloglarını takip etmeyi seviyoruz. O incecik bacaklara, dümdüz karınlara, çırpı kollara kıyafetlerin ne çok yakıştığını düşünüp iç geçiriyoruz. Yakın zamanda bir model aslında işin hiç de göründüğü gibi olmadığını anlatan paylaşımlar yaptı, mutlaka görmüşsünüzdür. Ben de bundan yola çıkarak moda blogu yazmak için sıfır beden olmak gerekmediğini kanıtlayacak insanlarla tanıştıracağım sizleri.Back to Top
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...