Kendin Yap | Kavanozdan Kar Küresi ve Dove ile Yeni Yıl Dileğim

10

Pazartesi, Aralık 28, 2015
Sürpriz! Yılbaşı için oldukça basit, bir o kadar da sevimli bir kendin yap hediye fikri hazırladık. Bu videoyu izleyip hem hediyenizi kendiniz hazırlayabilirsiniz hem de Dove'dan bakım seti ve yaptığım kar kürelerinden kazanma şansı yakalayabilirsiniz :)

Hemen yeni yıl dileğinizi sevdiğiniz birini Twitter'da mention ederek ‪#‎DoveileYeniYıl‬ etiketiyle paylaşın ♥

Sizler videomu nasıl buldunuz? İtiraf etmeliyim ki bir şeyleri yazıya dökmek benim için oldukça kolayken videoda anlatma kısmında bayağı bir zorlandım :) Belki yeterince kamera karşısında pratik yaparsam sizlere layık olabilirim :)

Hepinizi öpüyoruum ♥

Daha Sağlıklı Yaşamak İçin 15 Öneri

7

Cumartesi, Aralık 26, 2015


Bu önerileri önce kendim, sonra sizler için yazıyorum, çünkü bu konuda çok başarılı değilim. Ne zaman daha sağlıklı yaşamayı kafama koysam kısa süre sonra kendimi hamburger yerken buluyorum :) Zaten fast foodun bağımlılık yaptığının en büyük kanıtı benim, valla senelerdir yiyiyorum hiç bağımlı olmadım, dermişim :)
Şaka bir yana artık yeni jenerasyon sağlıklı beslenme işini çok ciddiye almıyor. Zaten organik falan hak getire, sebze yiyebilirsek ne mutlu bize. Ben de burada kendimce birkaç öneri topladım. Bakıp bakıp daha sağlıklı yaşamak adına bir şeyler yapmaya başlayabiliriz diye düşünüyorum :)

İnternet Alışverişlerinde Aradığımı Buldum

7

Cuma, Aralık 25, 2015


Türkiye'de online alışveriş sitelerinin çokluğunu biliyorsunuz. Ben genellikle internetten alışveriş yaptığım için hem uygun fiyatı, hem istediğim modeli bulmak için bir süre araştırma yaparım. Malum, fiyatlar çok değişken olabiliyor. Yalnızca fiyat konusunda değil aslında, istediğim modeli bulmak için de bazen saatlerce arama yapmam gerekebiliyor. Bir bakıyorum yanda bir sürü sekme açılmış, hepsi birbirine karışmış. Yani bu işe bir kolaylık şart-tı :) Nasıl bir kolaylık olduğunu gelin anlatayım..

İnternet Alışverişzedeler

15

Perşembe, Aralık 24, 2015


Bir önceki yazımda bahsettiğim, komik online alışveriş kazalarından bahsedeceğim bugün. Ciddi manada komik, bir o kadar da başımıza gelmesi mümkün durumlar aslında :) Neredeyse hepimiz internetten alışveriş yapıyoruz, bu tür durumlara da hazırlıklı olmalıyız. Merak etmeyin, sizleri rahatlatacak süper fotoğraflar var burada :)
Fotoğrafların kaliteleri tost makinesinden hallice, e bir de görüntüler çirkin olunca.. Göz zayiatı için şimdiden özür dilerim :)


Ne Giydim | Çizgili Gömlek

7

Cumartesi, Aralık 19, 2015

Merhaba, merhaba, merhaba!
Şöyle eski bir yılbaşı yazıma denk geldim de, meğer 2015 yılı blogum için hayli vasat geçmiş. Diğer yıllarda yazdığım yazıların 4'te biri kadar falan yazmışım bu sene. Acaba aşkın ömrü gibi blog yazmanın da ömrü var mı? :) Yoksa 4 senede o ömrü tükettim mi, bilemedim şimdi. 
2016 yılı için ilk dileğim, daha çok yazabilmek olsun o zaman :) 

Minnoş Dükkan'dan Uygun Fiyatlı Yılbaşı Hediye Fikirleri

8

Cuma, Aralık 04, 2015

Her sene yeni yıl öncesi hediye fikirleri paylaşıyorum. Bu sene biraz kendime torpil geçebilir miyim, izin var mı? :))
Ben yılbaşında sevdiklerime ufak da olsa hediye vermeyi çok seviyorum. Pahası çok, lüks şeyler değil. Ufak ama mutlu edici, hatırlandığını gösteren hediyeler..
Bu konuyu düşününce hep aklıma bir arkadaşım geliyor. Ne zaman yaz tatiline girsek, gittiği tatil yerlerinden, farklı şehirlerden bana mutlaka bir hediye getirirdi. Ufak tefek şeyler ama o kadar hoşuma giderdi ki. Burada olay hediye değil tabii ki. Yaz tatilini geçirirken orada aklına beni getirmesi, beni de düşünüp mutlu etmek istemesi. Hep bu ince düşünce, bu güzel arkadaşım gelir aklıma hediyeleşme denince.
Bu sene de kendimce ufak hediyeler hazırlayıp, özenle paketleyip sevdiklerime hediyeler vermeye çalışacağım. Gelin Minnoş Dükkan'dan seçtiğim hediye fikirlerine bakalım :)


Back to Top
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...