Ben Anne mi Oldum?

4

Perşembe, Aralık 14, 2017


Rönesans tablosu gibi..
Şu fotoğraflara bakınca tüylerim diken diken oluyor :) Ben anne mi oldum şimdi? Nasıl geçti o geçmek bilmeyen 9 ay. Nasıl bir anda karmakarışık duygular içinde kızımı verdiler kucağıma..
Hala bir sürü şey var aklımda inanamadığım..


Şimdi oturup bu yazıyı yazarken film şeridi gibi geçiyor gözümün önünden. Annelik çok kutsal falan derlerdi de.. İnsan hiç mi anlamazmış anne olmadan? Büyülü bir an.. Bir an her şey değişiyor sanki. İçinden bir dünya çıkıyor. Sana bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor. Senden bir parça ama bambaşka. Sanki o an yapraksız, budaksız bir ağaçken dünyaya bir anda kök salıyorsun, onunla filizlenip yeşeriyorsun.
Belki sayfalarca yazabilirim, bir sürü şeye benzetebilirim ama yine de tam olarak anlatamam hislerimi. İşte böyle bir andı ona kavuşmak.
Rüya gibi.. Umarım isteyen herkes görür bu rüyayı.
Profesyonel hamilelik, mini paket annelik tecrübelerimden bahsedip blogu tekrar ele almaya karar verdim. Hem sizlere bir faydam dokunur. Hem de kısmet olursa ilerde kızıma bir hatıra kalır dedim. Anlatacak çok şeyim var :)


4 yorum :

 1. Tebrik ederim :)
  Ben anne olduğumu oğlum bir kaç aylık olduktan sonra anladım. Doğum yapar yapmaz gelen annelik duygusu beni teğet geçti sanırım :)
  Umarım minik kuş sağlıkla büyür.
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. Çok sevindim ☺️ İyi ki döndünüz 😊

  YanıtlaSil
 3. Nasıl güzel anlatmışsın ❤️

  YanıtlaSil
 4. İlk yas gününde bile hala bu benim mi duygusu vardı... sağlıkla büyüsün minik hos gelmiş :)

  YanıtlaSil

♥ Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler ^_^ ♥

Merve Gizem Oluş

Back to Top
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...