Saç Nasıl Hacimli Gösterilir? | Rossmann Saç Pudrası Yorumum


Benim gibi çabuk sönen saçlarla başı belada olan var mı? Ben aşırı kalın telli bir saça sahibim, normalde kalın telli saçlar kabarır, elektriklenir, gür gözükür. Benimki çok düz olduğundan çabuk sönüyor, ağırlaşıyor. Bu yüzden sürekli saçlarımı daha gür gösterecek ürünler arayışındayım. Benim saçlarımı gür gösterme yöntemlerim şöyle..

👉Kurutma aşamasında mutlaka kafamı aşağı eğerek kurutuyorum,

👉Kurutmadan önce hacim verici köpük kullanıyorum,

👉Saçlarıma şekil verdikten sonra sabitleyici spreyleri de hacim veren ürünlerden seçiyorum,

👉Ve son keşfim, saç pudrası. Son zamanlarda saçımı daha hacimli göstermek için rutinime bu ürünü de ekledim. Aslında ne zamandır Schwarzkopf'un Got2b saç pudrasını arıyordum ama burada hiçbir kozmetik mağazasında bulamadım.
Geçenlerde tesadüfen Rossmann'da bu ürüne denk gelince denemek istedim.
Schwarzkopf'a göre daha uygun fiyatlı, indirimdeyken 15 TL gibi bir fiyata almıştım. Yanılmıyorsam Got2b 45-50 TL civarında.

Saçı ağırlaştırmadan dolgun göstermeyi vaadediyor. İçerisinde argan yağı da var.

Saç diplerinize doğru pudrayı sürüp biraz masajla yediriyorsunuz. Aslında mantığı kuru şampuanla aynı gibi. Tek farkı, bu saçı biraz daha sertleştiriyor. Bir süre sonra eliniz ve saç dipleriniz yapış yapış olabiliyor ama ben buna rağmen ürünü sevdim. Saçı kalıp gibi, güzelce dolgunlaştırıyor. Gün içinde formunu da kolay kolay kaybetmiyor.

Sonuç olarak saçlarıyla çok oynayan biriyseniz bu yapışık his sizi pek mutlu etmeyebilir. Yine saçlarım dolgun gözüksün diyenlerdenseniz, bir şans verin derim 😚1 yorum

♥ Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler ^_^ ♥